Персональний сайт методиста з математики та економіки

Допомагаємо випускникам готуватися до ЗНО-2019

12 груд. 2018
11 грудня 2018 року відбулося засідання творчої групи вчителів математики «Готуємося до ЗНО»

Немає таких учнів, вчителів, батьків, яких на сьогодні не хвилює питання підготовки до ЗНО – 2019. Попередні кроки мають відкрити перспективу підготовки і бажаного результату ЗНО. Головне – систематична, наполеглива, копітка робота.

11 грудня 2018 року вчителі математики, які викладають в 11-х класах,  на засіданні творчої групи Готуємося до ЗНО» розглянули питання особливостей сертифікаційної роботи  ЗНО з математики, критеріїв оцінювання тестових робіт. Сім вчителів району проходять навчальні семінари по підготовці до ЗНО при КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». Вони і стали модераторами засідання.

Про особливості ЗНО-2019, програму ЗНО з математики, характеристику сертифікаційної роботи повідомила вчитель математики з Косівського НВО Кошман Н.В.

Вчителі Куколівського НВК Буркацька Т.П. та Улянівської ЗШ І-ІІІ ст. Осипенко Н.О. презентували досвід своєї роботи по систематизації окремих тем з програми ЗНО з математики. Вчитель Протопопівської ЗШ Свірідова С.С. зупинилась на основних помилках, які допускають учні при виконанні тестових завдань.

В кінці заняття вчителі провели педагогічний тренінг, на якому склали «Букет надій і сподівань» на успіхи майбутніх випускників.